12 kwietnia 2024 r. działo... oj działo się...
w Zespole Szkół nr 1 odbył się Dzień Otwarty, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Do naszej szkoły zawitali uczniowie klas ósmych szkół podstawowych z całego regionu, aby poznać ofertę edukacyjną na rok szkolny 2024/2025.
Podczas Dni Otwartych:
- Uczniowie mieli okazję zwiedzić budynek szkoły i poznać nowoczesne sale lekcyjne, pracownie i laboratoria.
- Spotkali się z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, którzy przedstawili specyfikę nauczania w "Rubinku".
- Odkryli bogatą ofertę edukacyjną, obejmującą szeroki wachlarz kierunków kształcenia i dodatkowe zajęcia pozalekcyjne.
- Wzięli udział w warsztatach i pokazach, przygotowanych przez uczniów i nauczycieli.
- Uzyskali informacje dotyczące rekrutacji, procesu dydaktycznego i życia w szkole.
Atmosfera Dnia Otwartego była pełna entuzjazmu i pozytywnej energii. Uczniowie zadawali wiele pytań i z zainteresowaniem przyglądali się przygotowanym atrakcjom. Było to doskonała okazja do poznania "Rubinka" od środka i przekonania się, że jest to szkoła, która oferuje wszystko, czego potrzeba do osiągnięcia sukcesu edukacyjnego i zawodowego.
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie! Mamy nadzieję, że Dzień Otwarty w "Rubinku" były dla Was inspiracją i zachęciły do wyboru naszej szkoły w przyszłym roku szkolnym.
Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycieli i młodzieży, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia. Dzięki ich ciężkiej pracy i entuzjazmowi Dzień Otwarty w "Rubinku" były prawdziwym sukcesem!
Do zobaczenia w "Rubinku"!
P.S. Zapraszamy również do śledzenia nas na Facebooku i Instagramie, aby być na bieżąco z wydarzeniami w naszej szkole!