• TERMINY SKŁADANIA DOKUMENTÓW

Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia

• Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia

od 16 maja 2022 r.  do 20 czerwca 2022 r. do godz. 15.00

kandydat składa wniosek o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami (podpisany przez co najmniej jednego rodzica/prawnego opiekuna).

od 24 czerwca 2022 r. do 13 lipca 2022 r. do godz. 15.00

uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o świadectwo ukończenia szkoły oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

20 lipca 2022 r. godz. 12.00

podanie do wiadomości list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

do 25 lipca 2022 r.

kandydat do technikum i szkoły branżowej I stopnia pobiera ze szkoły do której złożył wniosek o przyjęcie, skierowanie na badanie lekarskie do poradni medycyny pracy. Skierowanie wydawane jest tylko kandydatom, którzy dokonali wyboru kształcenia w danym zawodzie, wskazując szkołę jako szkołę pierwszego wyboru.

od 21 lipca 2022 r. do 27 lipca 2022 r. do godz. 15.00

potwierdzenie przez kandydata woli przyjęcia nauki w szkole ponadpodstawowej a w przypadku szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe – także zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu.

28 lipca 2022 r. do godz. 14.00

ogłoszenie przez Szkolną Komisję Rekrutacyjną  listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do szkoły.