• Rocznica agresji ZSRR na Polskę

• Rocznica agresji ZSRR na Polskę 17 września 1939 r. Przy pomniku W. PILECKIEGO posadziliśmy 17 białych i czerwonych tulipanów, zakwitną w kwietniu na rocznicę zbrodni katyńskiej. Posadziliśmy wrzosy, zapaliliśmy znicze. Pan Krzysztof Zwierzyński wykonał nam piękną tablice upamiętniającą wydarzenie. Udział klasy 3TIB

• IV Pętla taktyczna GROM w Czerwonym Borze

• W dniu 19 września uczniowie klas mundurowych (2 zespoły 6 osobowe) brali udział w IV Pętli taktycznej GROM w Czerwonym Borze. Trasa miała około 13 km w trudnych warunkach terenowych. Drużyny miały do pokonania dużo trudnych przeszkód. Wszyscy wytrwali do końca mimo różnych kontuzji np. otarte pięty, skręcenia, skurcze nóg itp. Dali radę, choć uczestniczyli pierwszy raz. Słowa uznania i podziękowanie za poświęcenie.

• Narodowe Czytanie

• W tym roku po raz kolejny wzięliśmy udział w Narodowym Czytaniu, którego organizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej. Akcja ma na celu popularyzację czytelnictwa oraz kultywowanie największych dzieł polskiej literatury. Lekturą tegorocznego spotkania była "Balladyna" Juliusza Słowackiego. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy III LOc - Alicja Osiecka.  Dziękujemy..., a wszystkich zachęcamy do czytania. Wiemy już, że lekturą przyszłej odsłony będzie dzieło Gabrieli Zapolskiej - "Moralność Pani Dulskiej".